O mnie

Witaj, jestem Absolwentką Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie i od wielu lat zajmuje się tematyką świadectw energetycznych.

Zdobyte doświadczenie oraz szkolenia związane z wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej pozwoliły mi stworzyć firmę "ISA" Świadectwa Energetyczne cechującą się nie tylko najwyższym poziomem wykonywanych usług, ale również dużą elastycznością zakresu działań.

Jako osoba upoważniona do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej posiadam niezbędne w tej dziedzinie ubezpieczenia oraz zezwolenia. Jest to gwarancją pełnego profesjonalizmu i rzetelności świadczonych przeze mnie usług. Sporządzanie świadectw to nie tylko praca, którą zajmuję się na co dzień, dlatego wkładam całe swoje doświadczenie i wiedzę w każdy projekt.
Zdobyta wiedza i umiejętność jej właściwego wykorzystania sprawiają, że na co dzień współpracuję z wieloma firmami z branży deweloperskiej, biurami projektowymi oraz klientami indywidualnymi z całej Polski.